Giriş yada Kayıt Ol

Hit 200 Haber  Son 200 Haber   Ziyaretçi:72 Üye: 0 Toplam:72   Aktif Uye: 692   Son Üye  

Yazıçam Sohbet

Sadece Üye Girişi Yapmış Olanlar Sohbet Edebilir. Lütfen Giriş Yapın ? Üye Olun.
 
Tosya Hakkında
KENT REHBERİ

İLÇEMİZ HAKKINDA
 
Karşıyaka Mahallesi
KARŞIYAKA HAKKINDA
 
Site Menü
 
Kimler Bağlı
Üye Adı
Şifre

Üye Kayıt
 
Toplam Hits
Şu ana kadar
10052371
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 19/Agustos/2006
 
Yılın Haberi
TOSYA SEYAHAT A AİT OTOBÜS KAZA YAPTI

Tüm Haberler
 
VİDEO
Son Eklenen
Rahmetli Hac? Ömer Karaçam
Ankarali Ayse Dinçer
Dogum Günü
Yoluna Yoldas Olam
Yikilasin Dünya
Popüler
Ibrahim Tatlises Neden
Yoluna Yoldas Olam
Müzik
Ali Usta
Ben Hep Seni Düsünürüm
Videolar
You Tube Video Ekle
 
Puanlar
kadir
Forum
Mesaj: 176

GURBETCI
Forum
Mesaj: 57

BURAK
Forum
Mesaj: 51

mustafa
Forum
Mesaj: 41

aliusta
Forum
Mesaj: 40

 
Languages
Site Lisanını Seçin

Turkish
 
Forums populer

 Karşıyaka mahallesi Nasıl Kalkınır
 Karşıyaka mahallesi GENÇLİĞİ DİYORKİ
 Karşıyaka mahallesi yeni muhtarini ariyor
 Karşıyaka mahallesinin Büyük Sorunu Yol Asvaltı
 TANIŞALIM KAYNAŞALIM
 Karşıyaka mahallesi Muhtarlıgı
 sizce Karşıyaka mahallesi nasıl

Forum Sayfası
 

  MHP TOSYA İLÇE BAŞKANI MUVAFFAK ETYEMEZ BASIN AÇIKLAMASI

[ D | S ]

 
MHP TOSYA İLÇE BAŞKANI MUVAFFAK ETYEMEZ BASIN AÇIKLAMASI 

MHP İlçe Başkanı, Başkan Şahin’in istifası sonrası hizmetleri değerlendirdi; ‘4 yıllık heba’

MHP İlçe Başkanı Muvaffak Etyemez, Belediye Başkanı Kazım Şahin’in partilerinden istifa ettikten sonra geçen 4 yıllık süreci değerlendirerek, 4 yılın heba olduğunu söyledi.

Konuyla ilgili yapılan basın açıklaması şöyle; “2014 Mahalli Seçimleri öncesi, 2013 Ocak ayında 153 yıllık Tosya Belediye tarihinde vukuu bulmamış  görev başında parti değiştirerek “bu dönemde eksik kalan hizmetleri tamamlama” iddiası ile göreve gelen Belediye başkanı ne yazık ki kendine güvenenleri hüsrana uğratmıştır. MHP ile geçen dört yıl içinde yapılanlarla kalan ilçemizin şimdiye kadarki 4 yılı heba olmuştur.

AKP hükümetlerinin 15 yılda ancak getirdiği birkaç hizmetin arkasına sığınarak 5 yılı geçiştirme gayreti içine girmişlerdir.

5 yıllık sürenin üç yılı bitmiş 2 yılı kalmıştır. Buna rağmen ortada görünen, 3 parka yapılan 4 ucube kulübe, 3 yere yapılan satıh kaplama, çarşı içinin dubaları  ve süs ışıklarından ibarettir.

MHP dönemi ile kıyaslamaya kalkışmak haksızlıktan öte gülünç bir durumdur. 9 ayda bitirip eğitime kazandırılan MYO ve binası, Sayın Başkanın  4 yıldır MYO ek binasının inşaatının bile tamamlanamamış olmasını nasıl karşılaştıracaksınız.

MHP’ li dönemde yenilenen trilyonluk araç parkı ile, iktidar partisinde  geçen süredeki 4 aracı kıyaslamak mümkün mü? İhtiyaç olan araç ve hizmetleri, “gelecek döneme” sarkıtmak çaresizliğin itirafından başka bir şey değildir.

Modern parke tesisi, çalıştıramadıkları asfalt plenti, ana artellerin sıcak asfaltla kaplanması, Pazar yeri inşaatı, üç oluklar mesire yeri, güreş alanı, su kaynakları için yapılan çalışmalar vb. gibi hizmetler MHP döneminde yapılmış çalışmalardır ve 4 kulübe ile kıyas kabul edilemez.

Halkımız iktidar partili bir belediyenin (eğer varsa) nimetlerinden yararlanmak istemektedir. 4 yılda alınamayan hizmetlerin son iki yılda nasıl alınacağı ve bunların ne olduğu, halkımız tarafından merakla beklenmektedir. Şimdiye kadar yapılan işler başkana bile gerek olmadan da yapılabilecek işlerdir.

Bütün şehrin sıcak asfaltla kaplanacağı, belediye sarayının yapımı, Hıdırlık Tepesine sosyal tesis ve teleferik sistemi, çevre yolu, modern çarşının yenilenmesi ve çatısına sosyal alanlar yapılması gibi bir çok vaatlerin hepsinden önce, ilçemize bir kent çehresi kazandırılacak imar ve inşaat uygulamaları beklenmektedir.

Belediyeler, temiz, huzurlu ve sağlıklı çevre sunmak hem bu gün yaşayanlara, hem de gelecek nesillere, bahsettiğimiz şartlarda bir kent hazırlamakla mükelleftir. Bu haklı istekleri ve yanlışlara, makul ve ölçülü eleştiri getirenlere saldırmak belediye başkanının görevi değildir. Çalışmayan ya da çalıştırılamayan  araçların akaryakıt tasarrufunu dile getirmek türünden çıkışlarla boşa geçen yıllar doldurulamaz.

Ona buna laf yetiştirmek için harcadığı enerjiyi, yılın yarısından fazlasında, makamında bulunmadığı belediyeyi, bu hizmetleri üretmekle kullanması ilçe halkımız adına bizimde beklentimizdir.

Sokak hayvanlarından bile sorumlu olduklarını, bu işin maddi ve manevi sorumluluğu süslü ifadelerle geçiştirmek beyhudedir. İnsanlarımız elle tutulur, gözle görülür ve hayatlarını kolaylaştıracak işler beklemeye devam etmektedir ve bunun için sadece iki yıl kalmıştır.

Milliyetçi Hareket Partisi olarak bizler bütün bunların takipçisi olduğumuzun, bu güne kadar ülkemizin yaşadığı sıkıntılar sebebi ile dile getirmemiş olmamızın yanlış yorumlanmaması gerektiğinin bilinmesini istiyor ve aziz hemşerilerimize saygılar sunuyoruz.

MHP İLÇE BAŞKANI

MUVAFFAK ETYEMEZ

Tarih: 07.02.2017 Saat: 09:13 Gönderen: kadir
 
İlgili Bağlantılar
· WWW.yazicam.com
· Daha fazla SİYASET
· Haber gönderen kadir


En çok okunan haber: SİYASET:
AK Parti`de Şok Gelişme

 
Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

 
Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

 
İlgili Konular

SİYASET

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun

www.firmarehberi-tr.com   www.yazarweb.com    www.mutfaktarifim.com