Kadir

Kadir

 
  Giriş yada Kayıt Ol

Hit 200 Haber  Son 200 Haber   Ziyaretçi:55 Üye: 0 Toplam:55   Aktif Uye: 692   Son Üye  

Yazıçam Sohbet

Sadece Üye Girişi Yapmış Olanlar Sohbet Edebilir. Lütfen Giriş Yapın ? Üye Olun.
 
Tosya Hakkında
KENT REHBERİ

İLÇEMİZ HAKKINDA
 
Karşıyaka Mahallesi
KARŞIYAKA HAKKINDA
 
Site Menü
 
Kimler Bağlı
Üye Adı
Şifre

Üye Kayıt
 
Toplam Hits
Şu ana kadar
10281178
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 19/Agustos/2006
 
Yılın Haberi
TOSYA SEYAHAT A AİT OTOBÜS KAZA YAPTI

Tüm Haberler
 
VİDEO
Son Eklenen
Rahmetli Hac? Ömer Karaçam
Ankarali Ayse Dinçer
Dogum Günü
Yoluna Yoldas Olam
Yikilasin Dünya
Popüler
Ibrahim Tatlises Neden
Yoluna Yoldas Olam
Müzik
Ali Usta
Ben Hep Seni Düsünürüm
Videolar
You Tube Video Ekle
 
Puanlar
kadir
Forum
Mesaj: 176

GURBETCI
Forum
Mesaj: 57

BURAK
Forum
Mesaj: 51

mustafa
Forum
Mesaj: 41

aliusta
Forum
Mesaj: 40

 
Languages
Site Lisanını Seçin

Turkish
 
Forums populer

 Karşıyaka mahallesi Nasıl Kalkınır
 Karşıyaka mahallesi GENÇLİĞİ DİYORKİ
 Karşıyaka mahallesi yeni muhtarini ariyor
 Karşıyaka mahallesinin Büyük Sorunu Yol Asvaltı
 TANIŞALIM KAYNAŞALIM
 Karşıyaka mahallesi Muhtarlıgı
 sizce Karşıyaka mahallesi nasıl

Forum Sayfası
 

  Tosya Erdoğan Dedi

[ D | S ]


 Tosya Erdoğan Dedi  Türkiye ortalamasının çok üstünde Tosya Erdoğan Dedi %76,67

Yurt genelinde olduğu ilçemizden 26944 seçmen dün 12’nci Cumhurbaşkanını seçmek için sandık başına gitti.

Oy verme süresi saat 08.00’de başladı, 17.00’de sona erdi.  Seçmenler Türkiye Cumhurbaşkanını seçmek için toplam 132 sandıkta oy kullandı.

Tosya halkı her seçimde olduğu gibi seçime yüksek oranda katılım gösterdi.  Her seçimde Ak Parti’ye Türkiye ortalamasının üstünde oy veren Tosya’da 12’nci Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de durum değişmedi.

Sandıkların açılmasından itibaren Ak Parti İlçe Teşkilatında nefesler tutuldu, heyecanla seçim sonuçları beklenmeye başladı.

Belediye Başkanı Kazım Şahin,  Ak Parti Tosya İlçe Başkanı Naci Küçükmorkoç  ve 24 cü dönem Milletvekili adayı Zafer Nalbantoğlu seçim sonuçlarını takip etmek üzere parti teşkilat binasına geldi.

İlk sonuçların gelmesiyle birlikte heyecan doruğa ulaştı. Gelen ilk sonuçlarda ibreler Recep Tayyip Erdoğan’ı gösteriyordu.

Heyecanlı bekleyiş devam ederken partililer binayı doldurmaya başladı. Kesin olmayan seçim sonuçlarının alınmasıyla birlikte partililer seçim sonuçlarını kutlamaya başladı.

İlçemiz merkez ve köylerinde oy kullanılan toplam 132 sandığın açılmasıyla birlikte seçim sonuçları kesinleşti.  Türkiye ortalamasının çok çok üstünde olan ilçemizde toplam 26944 seçmen oy kullandı. 26332 oy geçerli sayılırken, 612 oy da geçersiz sayıldı.

Kesin sonuçlara göre Recep Tayyip Erdoğan %76,67 oy oranı ile 20191 oy sayısı ile Türkiye ortalamasının üstünde oy alırken Ekmeleddin Mehmet İhsanoğlu %22,44 oy oranı ile 5911 oy aldı. Selahattin Demirtaş ise %0,87 oy oranı ile 230 oy aldı.

Tosya Halkı Recep Tayyip Erdoğan’a yüksek oranda oy vererek Cumhurbaşkanlığı seçiminde de sahip çıktı.  

12’nci Cumhurbaşkanı 12 Pare Top Atışı İle Kutlandı

Kesin sonuçların açıklanmasının ardından Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin Cumhuriyet Meydanı’nda seçim sonucunu kutlamak için toplanan kalabalığa teşekkür konuşması yaptı.  ‘Milletin adamı bu uzun adama sahip çıktığınız için çok teşekkür ediyorum’  sözleriyle konuşmasına başlayan Başkan Şahin; “bugün 12’nci Cumhurbaşkanını seçmek için sandık başına gittiniz. Her zaman olduğu gibi bu seçimde de teveccüh göstererek milletin adamına sahip çıktınız. Türkiye ortalamasının çok çok üzerinde oy vererek milletin seçtiği 12’nci Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yer aldınız, hepinize çok teşekkür ediyorum. 12’nci Cumhurbaşkanımız milletimize, ülkemize hayırlı olsun” dedi.   

Konuşmanın ardından meydanda toplanan kalabalık seçim şarkılarını söylerken  12’nci Cumhurbaşkanı’nı simgeleyen 12 defa top atışı yapıldı. Kutlamalar havai fişek atışlarının ardından sona erdi.  

İlçe Protokolü Oyunu Kullandı

10 Ağustos 2014 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ilçemizde 132 sandıkta toplam 32142 seçmen 12’nci Cumhurbaşkanını seçmek için dün sandık başına gitti.

İlçe protokolü değişik sandıklarda oylarını kullandı. Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz öğle saatlerinde oy kullanacağı Tosya Endüstri Teknik ve Meslek Lisesi’ne  eşi Hakim Sunel Öner Türkzö ile birlikte geldi.  Kaymakam Türköz  1060   nolu sandıkta oyunu kullandı.

Belediye Başkanı Kazım Şahin ise öğleden sonra oy kullanacağı Mithat Boyner Ticaret ve Meslek Lisesi’ne eşi Nimet Şahin’le birlikte geldi.

Belediye Başkanı Kazım Şahin ve eşi Nimet Şahin oyunu 1018 nolu sandıkta kullandı. Başkan Şahin seçilecek olan 12.Cumhurbaşkanının ülkemize ve milletimize hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Ak Parti İlçe Başkanı Naci Küçükmorkoç oyunu Sakarya Ortaokulu’nda kullandı.  Başkan Küçükmorkoç Belediye Başkanı Kazım Şahin, Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Hasan Örü, Seçim İşleri Başkanı Ali Sütçü ile birlikte geldi. 1041 nolu sandıkta oyunu kullanan Başkan Küçükmorkoç Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ülkemize milletimize hayırlı olsun dileklerini iletti.

 

 

Tarih: 11.08.2014 Saat: 17:26 Gönderen: kadir
 
İlgili Bağlantılar
· WWW.yazicam.com
· Daha fazla SİYASET
· Haber gönderen kadir


En çok okunan haber: SİYASET:
AK Parti`de Şok Gelişme

 
Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

 
Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

 
İlgili Konular

SİYASET

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun

www.firmarehberi-tr.com   www.yazarweb.com    www.mutfaktarifim.com