Sürücüler Dikkat Mobese Kuruldu
Tarih: 04.09.2014 Saat: 11:18
Konu: Güncel Haber


 
Sürücüler Dikkat Mobese Kuruldu İlçemizin huzur ve güvenliğini sağlamak için çok önemli olan güvenlik kamerası sistemi hayata geçiriliyor. Tosya’ya kurulacak olan mobese kamera sisteminin kurulmasına başlandı.

İlçenin huzur ve asayişini sağlamak amacıyla 9 ayrı noktadan araç trafiği asayiş olayları izlenecek.   

Cumhuriyet Meydanı, Belediye Önü,  Eski Sanayi Kavşağı,  Hastane Kavşağı,  Çorum Kavşağı,  Tosya Ilgaz Yolu, Tosya Samsun Yolu, Tosya-Kastamonu Yolu,  Tosya- İskilip Yolu girişi olmak üzere 9 ayrı noktada mobese kamera sistemi kuruluyor. Mobese sisteminin kurulmasıyla bundan sonra  tamamıyla asayiş, hırsızlık olayları daha kontrol altında olacak.

Bir kısmı sabit, bir kısmı hareketli, bir bölümü de plaka okuma sitemi plaka kayıt sistemi PKS denilen plaka kayıt sistemiyle araç trafiği izlenecek. Araçla yapılan hırsızlıklar PKS ile daha kolay tespit edilecek ve hırsızlıklara bu yolla önlem alınacak.

Mobese sisteminin hizmete girmesiyle PKS sistemiyle yabancı araçların izlenebileceği gibi hırsızlık ve asayiş olaylarına karşı 9 ayrı noktadan şehrimiz kontrol altında olacak.   Bu haberin geldigi yer: Tosya l KARSIYAKA Mahallesi MUHARLIGI l
http://www.yazicam.com

Bu haber icin adres:
http://www.yazicam.com/modules.php?name=News&file=article&sid=1916