VATANDAŞ SAHİPSİZ
Tarih: 10.01.2015 Saat: 14:03
Konu: SİYASET VATANDAŞ SAHİPSİZ VATANDAŞ SAHİPSİZ!

2014 ün son günlerinde yoğun bir şekilde başlayan kar yağışının ardından hava sıcaklığının düşmesi ile şehir yaşanamaz hale geldi. 2015 Ocak ...ayının ilk günlerinde yeniden başlayan yoğun kar yağışı tabiri caiz ise mahalli idare tarafından seyredildi. Usulen yapılan traktör ve kato kepçeler ile ana arteller bile nerede ise üç gün sonra temizlenebildi.. Ardından gelen dondurucu soğukla birlikte düzgün bir şekilde yapılmayan kar mücadelesi büyük buz kütlelerine dönüştürerek hayatı yaşanmaz hale getirdi.


Son günlerde çarşı içerisinde çok sayıda yaralanmalı maddi hasarlı kazalar meydana gelirken bırakın yaşlı ve hastaları sağlıklı vatandaşlar bile yolda yürüyemez noktaya gelmiş bulunmaktadır.
Mahalli idare kış mücadelesinde sınıfta kalmıştır. Göz boyama amaçlı olarak iş makinelerinin cumhuriyet meydanında dizilmesinin kimseye bir faydası yoktur. Çarşı içerisindeki caddeler ile ana artellere tuz yada kum çalışması yapılmamasının mevcut zemini bozacağı söylentileri dolaşmaktadır.
Konuyu kamuoyunun bilgisine sunmak ve bir an önce çözüme kavuşturulması amacı ile ilgilileri uyarıyor ve bir an önce çalışmaların tamamlanmasını bekliyoruz. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Muvaffak ETYEMEZ
MHP TOSYA İLÇE BAŞKANIBu haberin geldigi yer: Tosya l KARSIYAKA Mahallesi MUHARLIGI l
http://www.yazicam.com

Bu haber icin adres:
http://www.yazicam.com/modules.php?name=News&file=article&sid=1971