KİLKIYU KÖYÜ HİZMETTE SINIR TANIMIYOR
Tarih: 18.08.2015 Saat: 10:21
Konu: Güncel Haber KİLKIYU KÖYÜ HİZMETTE SINIR TANIMIYOR Vali Günaydın Kilkuyu Köyü’nde,Çeşitli Açılışlarda Bulundu

Kastamonu Valisi Şehmus Günaydın çeşitli açılışlara katılmak üzere Kilkuyu Köyü’ne geldi.

Vali Günaydın’ı ilçeye gelişlerinde Kaymakam Yusuf Cıbır, Garnizon Komutanı J. Yzb. Sefer Sezer, Belediye Başkanı Kazım Şahin, Belediye Başkan Yardımcısı Fazıl Ateş, İlçe Emniyet Müdürü Yavuz Kıraç, İl Genel Meclis Üyesi Cahit Çalışkan, Belediye Meclis Üyeleri ve vatandaşlar karşıladı.

İlçeye gelişinin ardından Kilkuyu Köyü’ne geçen Vali Günaydın köyün girişinde Köy Muhtarı Münir Demirci ve köylüler tarafından karşılandı.

Vali Şehmus Günaydın’a Kilkuyu Köyü ziyaretinde Ak Parti Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen, İl Emniyet Müdürü Mustafa Yoldan, protokol üyeleri ve Tosya heyeti eşlik etti.

Köye yapılan hizmetlerden yemekhane, fırın ve kapalı Pazar yeri ile, köy tüzel kişiliğine kazandırılan bir kato ve bir çöp arabasının açılışı yapıldı. Açılış kurdelesi Vali Şehmus Günaydın, Ak Parti Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen, İl Emniyet Müdürü Mustafa Yoldan, Tosya Kaymakamı Yusuf Cıbır ve Belediye Başkanı Kazım Şahin tarafından kesildi.  

Yapılan hizmetlerin sinevizyon eşliğinde tanıtılmasının ardından Kastamonu Valisi Şehmus Günaydın ve Ak Parti Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen köylülerin dertlerini ve sıkıntılarını dinledi.

Açılışta katılımcılara çeşitli ikramlarda bulunuldu.Bu haberin geldigi yer: Tosya l KARSIYAKA Mahallesi MUHARLIGI l
http://www.yazicam.com

Bu haber icin adres:
http://www.yazicam.com/modules.php?name=News&file=article&sid=2028