KARŞIYAKA MAHALLESİ İMAMINDAN BİRİNÇİLİK
Tarih: 20.01.2018 Saat: 12:43
Konu: Güncel HaberKARŞIYAKA MAHALLESİ İMAMINDAN BİRİNÇİLİK TOSYA Karşıyaka mahallesi Eser Tepe Camii imamı başarılarına başarı katmaya ve Tosya’nın bayrağını tüm ülke genelinde dalgalandırarak bizlere gurur yaşatmaya devam ediyor. Asıl mesleği imamlık olan ancak çektiği fotoğraflarla gönüllerde taht kuran İmam Hatip Ali Acar, ikinci kez Türkiye birinciliği elde ederek Tosya adını duyurmayı bir kez daha başardı.

81 ilden 2 bin 326 fotoğrafın yarıştığı ‘9. Tarım ve İnsan’ konulu fotoğraf yarışmasında Ali Acar tarafından Tosya’da çekilen ‘kışlık’ isimli fotoğraf birinci oldu. Yıl içinde yapılan onlarca fotoğraf yarışmasında aldığı derecelerle adından sıkça söz ettiren Ali Acar, bu defa Denizbank’ın sponsorluğunda ödülünü Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba’nın elinden aldı. Toplam 10 fotoğrafla iki ayrı kulvarda yarışan Acar, aldığı bir birincilik ve 3 sergileme ödülü ile takdir topladı.

Tosya Karşıyakalı  olarak bu güzel fotoğraflarla derece elde eden kıymetli hocamız Ali Acar’a teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.


-Emre ÇİLOĞLUBu haberin geldigi yer: Tosya l KARSIYAKA Mahallesi MUHARLIGI l
http://www.yazicam.com

Bu haber icin adres:
http://www.yazicam.com/modules.php?name=News&file=article&sid=2100