PARİS’TE BİR TOSYALI
Tarih: 25.02.2011 Saat: 09:35
Konu: Güncel HaberPARİS’TE BİR TOSYALIAnkara Numune Hastanesinde mühendis olarak görev yapmakta olan değerli hemşerimiz Mehmet Acılar aynı zamanda bir yağlı boya resim sanatçısı. Daha önce hastane personelinin düzenlediği “Sağlık Çalışanları Resim Sergisi”nde yaptığı yağlı boya resimleri ile görücüye çıkmıştı Acılar.

Numune Hastanesi personelinin mesailerinden arta kalan zamanlarda ürettikleri sanatsal eserlerinin sayısı her geçen gün artarken, katıldıkları etkinliklerin sayısı da buna paralel olarak artış göstermekte. Her yeni sergi de yeni yaptığı çalışmalarla sanatseverlerin karşısına çıkan değerli hemşerimiz Mehmet Acılar’ı Kastamonulu ve Tosyalı sanatseverler de açılan sergilerde yalnız bırakmıyorlar.
Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki Sağlık Çalışanları 8-13 Mart 2011 tarihleri arasında bu defa Paris’in misafiri olacaklar. Paris Anadolu Kültür Merkezi’nde açılacak olan Yağlı Boya Resim Sergisine sanatçı hemşerimiz Mehmet Acılar da kendi el emeğin eserleri olan resim koleksiyonu ile katılacak.


Özellikle Kastamonu Evi (Kastamonu El Sanatları Kültür Merkezi) ve Kız Kulesi yağlı boya resimlerini Paris’e taşıyacak olan değerli hemşerimiz Mehmet Acılar’ı; bu güzel ve anlamlı resimlerinin sergisini, memleketimiz Tosya ve Kastamonu’ya da açması için memleketimize davet ediyoruz.  


Ayrıca bundan sonraki sanat hayatında da başarılarının devamını diliyoruz.Bu haberin geldigi yer: Tosya l KARSIYAKA Mahallesi MUHARLIGI l
http://www.yazicam.com

Bu haber icin adres:
http://www.yazicam.com/modules.php?name=News&file=article&sid=535