Tosya'da 2. Şok Fuhuş Operasyonu
Tarih: 16.05.2011 Saat: 10:37
Konu: asayiş haberleriTosya'da 2. Şok Fuhuş OperasyonuTosyahaberleri.com olarak 05 Mayıs 2011 Perşembe 10:14 tarihinde "TOSYA'DA FUHUŞ OPERASYONU" başlıklı haberi sizlerle paylaşmıştık. Haberimizde teknik takiplerin devam ettiği ilerleyen günlerde de yeni operasyonların yapılacağını sizlere duyurmuştuk.

Emniyet birimleri yaptıkları teknik takibin sonucunda geçtiğimiz günlerde yeni bir operasyon daha düzenleyerek Fuhuş yapan kişileri şok bir baskınla yakaladı.

Tosya İskilip yolu güzergahında bulunan sürücü pisti yakınlarında bir kamyon içerisinde E.K. ve S.B. suçüstü yakalandı. Bu esnada yan tarafta bir kulübe de ise, kamyona binmek için sıra beklediği tahmin edilen N.A. ve G.U. yakalandı. Yetkililerden edindiğimiz bilgilere göre Z.S.’nin de para karşılığı kadın temin ettiği öğrenildi. Olayın ardından Z.S. alınan ifadelerin ardından tutuklanırken olay yerinde yakalanan G.U. ve S.B. isimli bayanlar yapılan tetkik ve taramalarda cinsel yoldan bulaşıcı hastalık taşıdığı tespit edildi. Yapılan fuhuş operasyonunda 2 erkek 2 kadın 4 kişi yakalandı.

FUHUŞTA YAKALANDILAR HASTALIKLI ÇIKTILAR

İlçemiz Emniyet Müdürlüğü’nün yapmış olduğu operasyon sonucu olay yerinde suçüstü yakalanan iki bayanın cinsel yoldan bulaşan Zührevi hastalık taşıdıkları tespit edildi. Bu kişiler tedavi için Kastamonu Münif İslamoğlu Devlet Hastanesine sevkedilerek tedavi altına alınırken olayla ilgili yakalanan Z.S. fuhşa teşvik etmek ve aracılık yapma suçundan tutuklandı.

Yetkililerden edindiğimiz bilgilere göre bu tür operasyonların devam edeceği, özellikle sağlık bozucu ve hastalık yayıcı bu tür konularda göz açtırılmayacağı öğrenildi.


tosyahaberleri.com

 Bu haberin geldigi yer: Tosya l KARSIYAKA Mahallesi MUHARLIGI l
http://www.yazicam.com

Bu haber icin adres:
http://www.yazicam.com/modules.php?name=News&file=article&sid=658