LCW VE SARAR AÇILDI
Tarih: 16.05.2011 Saat: 20:50
Konu: Güncel HaberLCW VE SARAR AÇILDIEthem Usta ve Abdullah Çakır’ın işletmeciliğini yaptığı LC Waikiki ve Sarar Giyim Mağazası Tosya’da açıldı.

 

Dilküşah Mahallesi Kastamonu Caddesi Sosyal Güvenlik Kurumu yanında bulunan mağazanın açılışına çok sayıda davetlinin yanı sıra, Kaymakam Mehmet Türköz, Belediye Başkanı Kazım, İlçe Emniyet Müdürü Kaan Yıkılmaz, Asayiş Büro Amiri Halil İbrahim Olgun, Doğanyurt Müftüsü Kemal Türksoy, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Mola, AK Parti İlçe Başkanı Naci Küçükmorkoç ve Milliyetçi Hareket Partisi Tosya İlçe Başkanı İsmail Yur katıldı.

Açılışta konuşan Kaymakam Türköz ve Başkan Şahin ilçemizde yeni bir işletmenin daha ticaret hayatına başladığını ifade ederek, bu tür açılışların ilçe ekonomisine katkıda bulunduğunu belirttiler.

 

Türköz açıklamasında; “ Öncelikle ilçemizin ihtiyacı olan bu giyim mağazasını ticaret hayatına kazandıran kıymetli işletmecilerimize teşekkür ediyorum. Her arz kendi talebini ortaya koyma kapasitesine sahiptir. Eminim ki işletmecilerimizin girişimi boşa çıkmayacaktır ve Tosya’mızda ekonomik hayat biraz daha canlanacaktır. Bir çok yerleşim yerinde bir bir iş yerleri kapanırken Tosya’da bunun aksine ekonomik hayatın canlılığı devam ediyor” dedi.

 Bu haberin geldigi yer: Tosya l KARSIYAKA Mahallesi MUHARLIGI l
http://www.yazicam.com

Bu haber icin adres:
http://www.yazicam.com/modules.php?name=News&file=article&sid=662