YAPI KREDİ TOSYA ŞUBESİ AÇILDI
Tarih: 30.06.2011 Saat: 12:31
Konu: Güncel HaberYAPI KREDİ TOSYA ŞUBESİ AÇILDIYapı Kredi Tosya Şubesi dün açıldı. Kredi kartları, yatırım ürünleri, tüketici kredileri, mortgage, bireysel ve ticari bankacılık hizmetleri sunarak her türlü finansal talebi karşılayacak Tosya şubesi, Şube Müdürü Ceyhun Kartal yönetiminde Tosya halkı için hizmete başladı.

Tosya Şube Müdürü Ceyhun Kartal, Yapı Kredi’nin sunduğu kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet anlayışını Tosyalı hemşerileri ile buluşturuyor olmaktan memnuniyet duyduklarını belirtti. Kastamonu’da yer almanın önemini dile getiren Kartal, sigorta, leasing, faktoring ve bireysel emeklilik gibi çeşitlendirilmiş finans ürünlerinin de Tosya Şubesi’nin hizmetleri arasında yer alacağını iletti.

 

 

Tosya Şube Adres: Dilküşah Mah.Kastamonu Cad.No:9 Kastamonu adresinde hizmet verecek olan Yapı Kredi Bankası Tosya Şubesi’nin ilk müşterisi de gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Hüsnü Acar oldu ve banka hesap cüzdanını da şube müdürü Ceyhun Kartal’ın elinden aldı.

 

 

Biz de Tosya’da 8. Banka şubesi olan Yapı Kredi’ye hoş geldin diyor, hayırlı ve uğurlu olması dileklerimizle şube müdürü Ceyhun Kartal nezdinde tüm banka personeline başarılar diliyoruz.

 Bu haberin geldigi yer: Tosya l KARSIYAKA Mahallesi MUHARLIGI l
http://www.yazicam.com

Bu haber icin adres:
http://www.yazicam.com/modules.php?name=News&file=article&sid=716