D-100 DE SIKI ÖNLEM
Tarih: 08.09.2011 Saat: 14:22
Konu: asayiş haberleriD-100 DE SIKI ÖNLEMRAMAZAN BAYRAMI DOLAYISI İLE D-100 KARAYOLUNDA ALINAN ÖNLEMLER SAYESİNDE TOSYA SINIRLARI İÇERİSİNDE ÖLÜMLÜ KAZALAR MEYDANA GELMEDİ.

Kastamonu'nun Tosya ilçesinden geçen D-100 uluslararası karayolunda, Kastamonu Valisi Erdoğan Bektaş'ın talimatları ile alınan önlemler sayesinde, Ramazan Bayramı'nda ölümlü kazalar meydana gelmedi.

Kastamonu Valisi Erdoğan Bektaş'ın,Kastamonu İl Koordinasyon Kurulu Toplantısına,Tosya D-100 Karayolunda meydana gelen trafik kazalarına dikkat çekmesi ve  Karayolları 15. Bölge Müdürlüğü'ne,D100 karayolunda yapılan duble yol çalışmaları sürekli denetlemeli uyarısında bulunması ile sıklaşan kontroller sayesinde,Ramazan Bayramı'nda ölümlü trafik kazaları meydana gelmedi.

Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği ekiplerinin 24 saat sıkı denetimleri ve alınan önlemler sayesinde kazaların önlenmesi nedeni ile Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz, Tosya Bölge Trafik İstasyon Amir Vekili Komiser Yardımcısı Hasan Gülkafa'ya, teşekkür ziyaretinde bulundu. Daha sonra, yol kontrol esnasında trafik  ekipleri ziyaret ederek görevlerinde ki başarıları nedeni ile teşekkür eden Kaymakam Türköz,trafik kontrolü için durdurulan araç sürücüleri ile kısa bir süre sohbet etti ve dikkatli seyahat etmeleri konusunda uyarılarda bulundu.

Yapılan kontroller ve alınan önlemler ile ilgili bir açıklama yapan Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz,''İlçemizden geçen D-100 karayolunda meydana gelen kazalar, bir çok kişinin hayatını kaybetmesine neden oluyordu. Valimiz Sayın Erdoğan Bektaş'ın talimatları ile alınan önlemler sayesinde, Ramazan Bayramı'nda ilçemiz sınırları içerisinde ölümlü kazalar meydana gelmedi. Bu nedenle Başta, Tosya Bölge Trafik İstasyon Amir Vekili Komiser Yardımcısı Hasan Gülkafa olmak üzere trafik ekiplerine teşekkür ederken, sürücülerimize de kazasız günler diliyorum''dedi.

Trafik kontrolü için durdurulan araç sürücüleri ise, Sevdiklerimize kavuşmak için yoğun olarak kullandığımız yolda, yapılan kontroller sayesinde bizler güvenle yolculuk yapıyoruz. Bizlerin can ve mal güvenliğini sağlamak için gece gündüz çalışan  tüm ekiplere teşekkür ediyoruz diye konuştularBu haberin geldigi yer: Tosya l KARSIYAKA Mahallesi MUHARLIGI l
http://www.yazicam.com

Bu haber icin adres:
http://www.yazicam.com/modules.php?name=News&file=article&sid=811