Giriş | Kayıt

Ziyaretçi:26 Üye: 0 Toplam:26    Aktif Uye: 693     Son Üye  Hggf

Yazıçam Sohbet

Sadece Üye Girişi Yapmış Olanlar Sohbet Edebilir. Lütfen Giriş Yapın ? Üye Olun.

Tosya Hakkında
KENT REHBERİ

İLÇEMİZ HAKKINDA

Karşıyaka Mahallesi
KARŞIYAKA HAKKINDA

Kimler Bağlı
Üye Adı
Şifre

Üye Kayıt

Son Eklenen Videolar

TOSYA Karşıyaka Mahallesi tanıtım

RAHMETLİ HACI OSMAN ÖZİPEK

RAHMETLİ BABAM ÖMER KARAÇAM ANISINA

google Ads
Yılın Haberi
TOSYA SEYAHAT A AİT OTOBÜS KAZA YAPTI

Tüm Haberler

Forums populer

Karşıyaka mahallesi Nasıl Kalkınır
 Karşıyaka mahallesi yeni muhtarini ariyor
 Tosya'da eğitim
 40 HADİS
 Kıssa
 Çanakkale Geçilmez!!!
 Karşıyaka mahallesi GENÇLİĞİ DİYORKİ

Forum Sayfası

Tosya l KARSIYAKA Mahallesi MUHARLIGI l: Forums

Yazicam.com :: Başlık Görüntüleniyor - Tosya'da eğitim vlink=""
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Tosya'da eğitim

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Yazicam.com Forum Ana Sayfası -> TARTIŞMALAR
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
umit
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 2007-03-17, 11:17:05    Mesaj konusu: Tosya'da eğitim Alıntıyla Cevap Ver

EVET SEVGİLİ HEMŞERİLERİM SİZLERLE ÇOK ÖNEMLİ BİR KONUYU PAYLAŞMAK İSTİYORUM. TOSYADA GENÇLERİMİZ OKUYOR MU YOKSA OKULA HANGİ AMAÇLA GİDİYOR. TOSYA HER GEÇEN GÜN DAHA DA KÖTÜYE GİDİYOR. GENÇLER HEP SERSERİLİK YAPIYOR. OKULLARDA BİRBİRLERİNİ DÖVÜYOR, SİGARA İÇİYOR. DAHA NELER NELER. TOSYA İNSANINI ANLAMAK GERÇEKTEN ÇOK ZOR. ÇOCUKLARINI YANLIŞ YETİŞTİRİYORLAR. AĞAÇ YAŞKEN EĞİLİR. AMA DÜŞÜNÜYORUM DA CAHİL İNSAN DA ÇOCUĞUNU NE KADAR YETİŞTİREBİLİR. SİZCE NE YAPMAMIZ GEREKİYOR. TOSYAYA SAHİP ÇIKMALIYIZ.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
enes37

MesajTarih: 2007-03-17, 12:14:53    Mesaj konusu: Eğitim Alıntıyla Cevap Ver

Bu olayı engellemenin tek yolu annae ve babalarda...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-posta'yı gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
kahraman37
Devamlı Üye
Devamlı Üye

MesajTarih: 2007-03-17, 17:27:43    Mesaj konusu: Çocuk Yetiştirmek/Ruhen ve Bedenen Sağlıklı Alıntıyla Cevap Ver

cocuklar geleceğimizdir. Her anne-baba evlatlarının en iyi şekilde yetişmesini ve boylelikle geleceğini en guzel şekilde inşa edebilmeyi ister. Bu yuzden onlara yapılan her turlu yatırım yerindedir. <br />yatırım derken sadece masraflar, okumasına harcanan meblağ akla gelmemelidir. Onlara vakit ayırmak, eğitimleriyle bizzat ilgilenmek, yakınlık ve sevgi; maddiyattan cok daha onemlidir. İşte cocuk eğitimi konusunda bilgilenmek bu yuzden &ouml;nemlidir. Ancak şunu belirtmekte fayda var. Her cocuk kendine ozgu bir dunyadır ve bu sebeple cocuklarla olan ilişki genellenemez, kurallara bağlanamaz, tek bir kalıba uymaz<br />
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
kahraman37
Devamlı Üye
Devamlı Üye

MesajTarih: 2007-03-17, 17:32:37    Mesaj konusu: egitim Alıntıyla Cevap Ver

<div class="librarybody">geniş anlamıyla eğitim ve oğretim bireye, aileden butun insanlığa ve evrene doğru yayılıp gelişen sevgi ve bilgiyi aktarır. Amac, seven, sayan guvenli, bilgili, başarılı, verimli ve doyurucu bir yaşam surecek kişiler yetiştirmektir. </div>
Başa dön
kahraman37
Devamlı Üye
Devamlı Üye

MesajTarih: 2007-03-17, 17:40:08    Mesaj konusu: egitim Alıntıyla Cevap Ver

evet umit guzel konuya deginmişsinde yalnız burda bir yanlışın var o anlantıkların sadece tosyadamı oluyor yoksa buyuk şehirlerdemibenimgordugumherg&uuml;n tv kanallarında gazete v.s hep egitimin sorun oldugu daha dogrusu senin anlatmak istedigin konular ozelliklede istanbulda oluyor sen burda tosya degilde butun turkiyeyi goz onune alman lazım degilmi
Başa dön
polat
Site Sakini
Site Sakini

MesajTarih: 2007-03-22, 23:26:05    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ya tosyayı artık yerden yere vurdunuz hiçmi iyi yanları yok birazda onlardan bahsedin hep kötülüyosunuz bu söylenenlerinde gerçek payı nekadar onuda tartışmak lazım
Başa dön
mustafa
Site Sakini
Site Sakini

MesajTarih: 2007-03-23, 17:05:58    Mesaj konusu: slm EĞİTİM Alıntıyla Cevap Ver

tosya eğitim ile ilgili bir kaç cümlede ben ileteyim hakikaten tosya da eğitim teknoloji olarak büyük şehirleri tutmadığı kesin ama tosyadaki sınıf mevcukları büyük şehirlerdeki sınıf mevcudundan az olduğuda kesin. Tosya da ikamet eden arkadaşlar eğer okullarına destek olurlarsa (Bilgisayar-Araç Gereç vs.) öğretmenlere gerekli desteği verirse büyükşehirleri aratmayacağı gibi önüne bile geçecektir. Burda tosyalının okullarına sahip çıkması ve maddi destek ile manevi desteğini vermesi lazım sayğılar
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
mustafa
Site Sakini
Site Sakini

MesajTarih: 2007-03-23, 17:10:15    Mesaj konusu: eğitim Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar İlköğretimi, Liseyi ve Meslek Lisesini Dışardan bitirme var biliyorsunuz. Senede İki defa sınva girerek ilköğretim, lise ve meslek lisesi mezunu olabilirsiniz . Bunu yapmak için İlçenizdeki HAlk Eğitimi Merkezine Müracaaat etmeniz yeterli. Eğer Çocukların Eğitimi iLE İLGİLİ kONUŞUYORSAK FIRSAT VARKEN BİZDE KENDİMİZİ GELİŞTİRELİM VE ÖRNEK OLALIM
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Yazicam.com Forum Ana Sayfası -> TARTIŞMALAR Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

google Ads