Kadir

Kadir

 
  Giriş yada Kayıt Ol

Hit 200 Haber  Son 200 Haber   Ziyaretçi:41 Üye: 0 Toplam:41   Aktif Uye: 692   Son Üye  

Yazıçam Sohbet

Sadece Üye Girişi Yapmış Olanlar Sohbet Edebilir. Lütfen Giriş Yapın ? Üye Olun.
 
Tosya Hakkında
KENT REHBERİ

İLÇEMİZ HAKKINDA
 
Karşıyaka Mahallesi
KARŞIYAKA HAKKINDA
 
Site Menü
 
Kimler Bağlı
Üye Adı
Şifre

Üye Kayıt
 
Toplam Hits
Şu ana kadar
10304153
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 19/Agustos/2006
 
Yılın Haberi
TOSYA SEYAHAT A AİT OTOBÜS KAZA YAPTI

Tüm Haberler
 
VİDEO
Son Eklenen
Rahmetli Hac? Ömer Karaçam
Ankarali Ayse Dinçer
Dogum Günü
Yoluna Yoldas Olam
Yikilasin Dünya
Popüler
Ibrahim Tatlises Neden
Yoluna Yoldas Olam
Müzik
Ali Usta
Ben Hep Seni Düsünürüm
Videolar
You Tube Video Ekle
 
Puanlar
kadir
Forum
Mesaj: 176

GURBETCI
Forum
Mesaj: 57

BURAK
Forum
Mesaj: 51

mustafa
Forum
Mesaj: 41

aliusta
Forum
Mesaj: 40

 
Languages
Site Lisanını Seçin

Turkish
 
Forums populer

 Karşıyaka mahallesi Nasıl Kalkınır
 Karşıyaka mahallesi GENÇLİĞİ DİYORKİ
 Karşıyaka mahallesi yeni muhtarini ariyor
 Karşıyaka mahallesinin Büyük Sorunu Yol Asvaltı
 TANIŞALIM KAYNAŞALIM
 Karşıyaka mahallesi Muhtarlıgı
 sizce Karşıyaka mahallesi nasıl

Forum Sayfası
 

  RAMAZAN BAYRAM MESAJLARI

[ D | S ]


RAMAZAN BAYRAM MESAJLARITOSYA KAYMAKAMI MEHMET TÜRKÖZ'ÜN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz,Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

"Milleti millet yapan unsurların başında milli kültür gelmektedir. Milli kültürü oluşturan unsurlar arasında gelenekler, görenekler, inançlar,bayramlar önemli bir yere sahiptir. Toplum olarak yeni bir Ramazan Bayramını da hep birlikte karşılıyoruz. Toplumsal yaşamımızda önemli yeri bulunan bayramlarımız, kaygıların ve sıkıntıların geri plana itildiği, sevginin, saygının ve hoşgörünün pekiştiği, insan ilişkilerinin güçlendiği, umutların canlandığı özel günlerdir.

Bayramlarda, dargınlıkları ve kırgınlıkları unutmalı, birlik ve dayanışmamızı artırmalı, geleceğe inancımızı her koşulda korumalıyız. Sevgi, kardeşlik, yardımlaşma gibi insani değerlerimizin en üst noktaya çıktığı bu özel günleri anlamlı kılmak için, dargınlıkları ve kırgınlıkları bir kenara bırakalım; kardeşlik ve dayanışma duygularımızı tazeleyerek bir kez daha kucaklaşalım.

Ayrıca bu bayramda; kapısına birinin gelmesini bekleyen yaşlılarımızın ve evinden uzak yaşayan, fakirlikten bayram kutlayamayacak durumda olan insanlarımızı ziyaret ederek, gönüllerini almayı da unutmamalıyız.Bu güzel geleneğimizi fırsat bilerek, el ele gönül gönüle vererek hedefimiz, Ülkemizi ve Tosya’mızı daha ileriye taşımak ve sorunlarımızı çözmek olsun.

Bu duygu ve düşüncelerle,   Tosyalı kardeşlerimin ve değerli çalışma arkadaşlarımın Ramazan Bayramlarını en içten duygularımla kutlar, Sevgi ve Saygılarımı sunarım."         

Mehmet TÜRKÖZ
Tosya Kaymakamı

 


 

TOSYA BELEDİYE BAŞKANI KAZIM ŞAHİN'İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Tosya Belediye Başkanı Sayın Kazım ŞAHİN Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

 

“Değerli Tosyalılar” Her gün tutulan orucun sonunda yaşadığımız iftar sevinci tadında bir Ramazan Bayramını daha karşılıyoruz. Heyecan ve özlemle beklediğimiz bayramımıza kavuşmanın mutluluğunu yaşarken, önümüzdeki senelerde de huzur içinde geçecek bir Ramazan ayına daha erişebilmenin beklentisini taşıyoruz.

Millet olarak tüm bayramlar bizim için özel ve anlamlı günlerdir. Birlik ve beraberlik hisleriyle karşılamaya hazırladığımız Ramazan Bayramı da; hepimize dargınlıkları, kırgınlıkları bir yana bırakarak barış ve hoşgörü içerisinde yaşamayı hatırlatır.

Biz de yaşadığımız şehrin vatandaşları olarak büyük bir ailenin fertleriyiz. Bu büyük ailenin parçası olmanın verdiği aidiyet duygusuyla, Tosya Belediyesi olarak tüm vatandaşlarımıza gerekli yakınlığı göstermeye devam ediyoruz. Bu yakınlığımız, büyük anlam ve önemi olan bayramlarda da artarak sürüyor. Hemşerilerimizin her birine eşit mesafede yaklaşarak hizmet dağılımının yapılmasına özen gösteriyoruz. Bu Ramazan Bayramında gerçekleştireceğimiz bayramlaşmalar ve ev ziyaretleriyle bayramı tam manasıyla yaşayacağız.. Yaşlı vatandaşlarımızı ziyaret ederek onların da gönüllerini alacağız. Ramazan Bayramını tüm Tosyalıların sorunsuz ve huzur dolu yaşaması için, üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz.

Ramazan Bayramının insanlık adına hayatın her alanında çatışma yerine uzlaşmayı, kavga yerine hoşgörüyü, karanlık yerine aydınlığı getirmesini temenni ediyorum. Bu vesile ile yurtiçinde ve yurtdışındaki tüm hemşerilerimin, mübarek Ramazan Bayramını kutluyor sağlık ve mutluluklar diliyor; Bu kutlu günlerin Hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.
 
 

Kazım ŞAHİN
Tosya Belediye BaşkanıAKP TOSYA İLÇE BAŞKANI NACİ KÜÇÜKMORKOÇ'UN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Ak Parti Tosya İlçe Başkanı Naci Küçükmorkoç, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

"Kendine mahsus manevi atmosferi içersinde yaşayarak tamamlamış olduğumuz bir Ramazan Ayını daha huzur içerisinde geride bırakarak, heyecan ve özlemle beklediğimiz bir Ramazan Bayramına daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz’’dedi.
 
Bayramların, millet olma şuurunun ve dini duyguların doruk noktasına ulaştığı müstesna günlerin en önemlisi olduğunu söyleyen AK Parti Tosya İlçe Başkanı Naci Küçükmorkoç,’’ İnançlar, örf ve adetlerin uygulanması oranında pekişir. Ramazan Bayramı; sevgi, dostluk ve kardeşlik duygularını geliştirir, küskünlükleri ve kırgınlıkları ortadan kaldırır.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin beslendiği bu güzel günü, tüm dünya ve milletimiz insanlarına, barış dolu günler getirmesi dileklerimle, bütün Tosyalı kardeşlerimin, Ramazan Bayramını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılar sunarım"

 

Naci KÜÇÜKMORKOÇ

AKP Tosya İlçe BaşkanıMHP TOSYA İLÇE BAŞKANI İSMAİL YUR’UN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

MHP Tosya İlçe Başkanı İsmail Yur, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

“Müslümanlar olarak Ramazan ayı boyunca tüm ibadetlerimizi eksiksiz olarak yerine getirme çabası içerisinde olduk. Yüce Mevla’ya kulluk vazifemizi en iyi şekilde yerine getirme gayreti ile geçirdiğimiz kutlu günlerin ardından da Ramazan Bayramı’na erişmiş bulunuyoruz. Bilindiği üzere, 9 Eylül 2010 tarihinden itibaren bayramımızı kutlamaya başlayacağız.

 
Hepimizin de çok iyi bildiği gibi, bayramlar, sevgi, saygı ve paylaşma duygularının ön plana çıktığı, milli ve manevi değerlerimizin pekiştiği, dargınlıkların, kırgınlıkların giderildiği, birlik ve beraberlik duygularımızın güçlendiği, geleneksel olarak birlikte kutladığımız çok özel ve anlamlı günlerdir. Bu nedenle, toplumsal hayatımızda ve kültürümüzde önemli bir yeri bulunan bayramları, anlamına uygun biçimde yaşatmalı, sevgi, saygı ve dostluk bağlarının güçlenmesi amacıyla en iyi biçimde değerlendirmeliyiz.

Bu vesile ile başta hemşerilerimiz olmak üzere tüm Türk-İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramını tebrik eder; bu ilahi günlerin Tosya’mıza, cennet vatanımıza ve insanlık âlemine hayırlar getirmesini Cenab-ı Hakk’tan niyaz ederim.”
İsmail YUR
MHP Tosya İlçe Başkanı

 

 


KARŞIYAKA MAHALLESİ MUHTARI KADİR KARAÇAM RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
Ramazan Bayramı mesajında, ''evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu kurtuluş'' olan ramazan millet olarak, toplumsal dayanışmanın ön plana çıktığı Ramazan ayını geride bırakırken; sevginin ve hoşgörünün ifadesi olan Ramazan Bayramını karşılamanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

İçerisinde sayısız güzellikleri barındıran bayramların, insanları birbirine yakınlaştıran, kucaklaştıran ve toplumsal barışı pekiştiren çok anlamlı günlerdir, karşılıklı sevgi, saygı ve dayanışma duygularının arttığı bayramların birlik ve beraberliği simgeleyen ortak değerlerin başında gelir. ''Toplumsal yapımızı güçlendiren bayramların getirdiği barış, huzur, kardeşlik ortamının değerini iyi bilmeli ve bu anlamlı günleri ruhuna uygun şekilde değerlendirmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle milletimizin, yurt dışındaki bütün vatandaş ve soydaşlarımız ile İslam âleminin Ramazan Bayramını tebrik ediyor, nice bayramlara sağlık ve esenlik içinde erişmemizi diliyor, bayramın bütün insanlığa barış ve huzur getirmesini Yüce Allah'tan niyaz ediyorum.''
KADİR KARAÇAM
KARŞIYAKA MAHALLESİ MUHTARI

 

Tarih: 08.09.2010 Saat: 14:43 Gönderen: kadir
 
İlgili Bağlantılar
· Daha fazla Güncel Haber
· Haber gönderen kadir


En çok okunan haber: Güncel Haber:
Tosya Yapımı Ekonomik Kuluçka Makinesi

 
Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

 
Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

 
İlgili Konular

Güncel Haber

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun

www.firmarehberi-tr.com   www.yazarweb.com    www.mutfaktarifim.com