Giriş yada Kayıt Ol

Hit 200 Haber  Son 200 Haber   Ziyaretçi:59 Üye: 0 Toplam:59   Aktif Uye: 692   Son Üye  

Yazıçam Sohbet

Sadece Üye Girişi Yapmış Olanlar Sohbet Edebilir. Lütfen Giriş Yapın ? Üye Olun.
 
Tosya Hakkında
KENT REHBERİ

İLÇEMİZ HAKKINDA
 
Karşıyaka Mahallesi
KARŞIYAKA HAKKINDA
 
Site Menü
 
Kimler Bağlı
Üye Adı
Şifre

Üye Kayıt
 
Toplam Hits
Şu ana kadar
10303998
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 19/Agustos/2006
 
Yılın Haberi
TOSYA SEYAHAT A AİT OTOBÜS KAZA YAPTI

Tüm Haberler
 
VİDEO
Son Eklenen
Rahmetli Hac? Ömer Karaçam
Ankarali Ayse Dinçer
Dogum Günü
Yoluna Yoldas Olam
Yikilasin Dünya
Popüler
Ibrahim Tatlises Neden
Yoluna Yoldas Olam
Müzik
Ali Usta
Ben Hep Seni Düsünürüm
Videolar
You Tube Video Ekle
 
Puanlar
kadir
Forum
Mesaj: 176

GURBETCI
Forum
Mesaj: 57

BURAK
Forum
Mesaj: 51

mustafa
Forum
Mesaj: 41

aliusta
Forum
Mesaj: 40

 
Languages
Site Lisanını Seçin

Turkish
 
Forums populer

 Karşıyaka mahallesi Nasıl Kalkınır
 Karşıyaka mahallesi GENÇLİĞİ DİYORKİ
 Karşıyaka mahallesi yeni muhtarini ariyor
 Karşıyaka mahallesinin Büyük Sorunu Yol Asvaltı
 TANIŞALIM KAYNAŞALIM
 Karşıyaka mahallesi Muhtarlıgı
 sizce Karşıyaka mahallesi nasıl

Forum Sayfası
 

  SACİTTİN BÖREKÇİ "LANET OLSUN PKK"

[ D | S ]


SACİTTİN BÖREKÇİ "LANET OLSUN PKKSacittin Börekçi tarafından yapılan açıklamayı sunuyoruz.

Ulan soysuz kanı bozuk pkk canileri, masum çocukları sivil halkı askerlerimizi ve polislerimizi şehit ederek emellerinize mi ulaşacağınızı sanıyorsunuz?

Soysuz köpekler sizler kimlere hizmet ediyorsunuz, aklınızı başınıza alınız, alçak ve iğrenç sütü bozuklar, vatan topraklarımızın bir zerresini bile size vermeyiz. O kirli ayaklarınızla bizim topraklarımıza basmayınız. Bizler çok iyi biliyoruz ki başta sizi İsrail olmak üzere bazı Avrupa Ülkeleri piyon olarak kullanmaktadırlar.  Sizin bu saldırılarınızla bir çıkış yolunuz olamaz, sonunuz hüsrandır.

Bir iki kelimede mecliste bulunan Bdp liler için yazmak istiyorum. Sizlerin niyetlerinizi bizler çok iyi biliyoruz. Sanmayın ki bizleri kandırıyorsunuz. Her şeyin vakti saati var. Sizlerde inşallah bir daha TBMM çatısı altına giremeyeceksiniz. Her pkk toplantısı altından çıkıyorsunuz. pkk ya terör örgütü diyemeyişinizden asıl niyetinizin ne olduğunu ortaya koyuyorsunuz. Çocuk katili öcalana özgürlük isteyecek kadar zalimleşiyorsunuz. İnanıyorum ki sizlere özgürlük ve demokrasi fazla geliyor. Burada T.C. Savcılarına sesleniyorum, bu kişilerin konuşmalarını iyi dinleyin hepsinin konuşmalarının altında Kürt sorunu diyerekten Türkiye’yi bölme parçalama fikri ve zihniyeti vardır.Biri çıkmış diyor ki şiddetin durması için Kürt sorununun çözülmesi lazımdır. Yine yeni anayasa yapımında Kürt sorununa çözüm olmayan anayasayı kabul etmiyoruz demekle T.C. ne meydan okuyorsunuz. Sabrın da bir sonu vardır. Adımlarınıza iyi dikkat edin Türk halkı bir ayaklanırsa sonunuz felaket ve hüsran olacak ve sizleri’de güvendikleriniz bile kurtaramayacak.

Hükümetten ve anayasa komisyonundan ricam şu ki, yeni anayasa yapılırken diğer ülkelerde ve Türkiyede eskiden olduğu gibi olduğu gibi idam cezasınıda yeni anaysaya koymalarıdır. Bu pkk ya yardım edenleri yataklık yapanları suçları sabit olmuş sözleri ile pkk ya destek verenleri tüm televizyonlarda Dünyanın gözü önünde idamsa idam kurşuna dizmekse kurşuna dizmek kısasa kısas deyip milletin gözü önünde Taksim meydanında sallandıracaksın. Bir hafta darağacında asılı tutacaksın, o zaman görelim er mi yaman bey mi yaman silahı ellerine alabiliyorlar mı?

Sayın Başbakanımızdan bu pkk ya yardım eden ülkeleri açıklamalarını istiyorum ki bizlerde bilelim, kimler Türkiye’nin yanında ve karşısında. Ayağımızı ona göre denk alalım.

Yetkililerden bir ricam da bizlere silah verin gidelim güneydoğuya halk olarak pkk ile kanımızın son damlasına kadar savaşalım. Bu konuda samimi olduğumun bilinmesini de istiyorum. Biliyoruz ki İnanmış halkın önünde hiçbir kuvvet ve güç duramaz.

Ayıdan post düşmandan dost olmaz atasözünden yola çıkarak bir sözümde Hükümetimize çünkü; Van’da meydana gelen depreme yardım yollayan İsrail ‘in acaba bu yardımı ne kadar gerçekcidir.Televizyonlar karşısında eli kanlı katil İsraile daha düne kadar söylenenlere bakıyorum da  ne değişti de bu Türkiye topraklarında gözü (arzı mevud) olan açık düşmanımız İsrailden bu yardımlar neden kabul ediliyor. Benim bildiğim Türkiye’m bu İsrailden yardım kabul edecek kadar mı aciz duruma düştü. Televizyonlardan duyduk bu İsrail daha yakın bir zamanda açıklama yapmadı mı ; pkk ya yardım yapacaklarına ve destekleyeceklerine dair. Bu durum Osmanlı torunu olarak diğer vatandaşlarımız gibi benimde kanıma dokunuyor. Halbuki bizler Osmanlı torunlarıyız. Onların bütün variyetini satın alabilecek kadar Türkiye’miz güçlüdür. Dikkat edilmelidir ki onların göndermiş olduğu çadırda mutlaka bir alicengiz oyunu vardır. Öyle ki çadır adı altında emellerine ulaşmak için bizlere bulaşıcı hastalık aşılayıcı maddeler dahi gönderebilirler.

Bu vesile ile bu vatan uğruna şehit olan kardeşlerimiz ile Van da meydana gelen depremde  vefat etmiş vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum, ayrıca yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum.

Sacittin BÖREKCİ

Tarih: 28.10.2011 Saat: 22:17 Gönderen: kadir
 
İlgili Bağlantılar
· Daha fazla Güncel Haber
· Haber gönderen kadir


En çok okunan haber: Güncel Haber:
Tosya Yapımı Ekonomik Kuluçka Makinesi

 
Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

 
Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

 
İlgili Konular

Güncel Haber

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun

www.firmarehberi-tr.com   www.yazarweb.com    www.mutfaktarifim.com