Kadir

Kadir

 
  Giriş yada Kayıt Ol

Hit 200 Haber  Son 200 Haber   Ziyaretçi:22 Üye: 0 Toplam:22   Aktif Uye: 693   Son Üye  

Yazıçam Sohbet

Sadece Üye Girişi Yapmış Olanlar Sohbet Edebilir. Lütfen Giriş Yapın ? Üye Olun.
 
Tosya Hakkında
KENT REHBERİ

İLÇEMİZ HAKKINDA
 
Karşıyaka Mahallesi
KARŞIYAKA HAKKINDA
 
Site Menü
 
Kimler Bağlı
Üye Adı
Şifre

Üye Kayıt
 
Toplam Hits
Şu ana kadar
11298174
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 19/Agustos/2006
 
Yılın Haberi
TOSYA SEYAHAT A AİT OTOBÜS KAZA YAPTI

Tüm Haberler
 
VİDEO
Son Eklenen
Rahmetli Hac? Ömer Karaçam
Ankarali Ayse Dinçer
Dogum Günü
Yoluna Yoldas Olam
Yikilasin Dünya
Popüler
Ibrahim Tatlises Neden
Yoluna Yoldas Olam
Müzik
Ali Usta
Ben Hep Seni Düsünürüm
Videolar
You Tube Video Ekle
 
Puanlar
kadir
Forum
Mesaj: 176

GURBETCI
Forum
Mesaj: 57

BURAK
Forum
Mesaj: 51

mustafa
Forum
Mesaj: 41

aliusta
Forum
Mesaj: 40

 
Languages
Site Lisanını Seçin

Turkish
 
Forums populer

 Karşıyaka mahallesi Nasıl Kalkınır
 Karşıyaka mahallesi GENÇLİĞİ DİYORKİ
 Karşıyaka mahallesi yeni muhtarini ariyor
 Karşıyaka mahallesinin Büyük Sorunu Yol Asvaltı
 TANIŞALIM KAYNAŞALIM
 Karşıyaka mahallesi Muhtarlıgı
 sizce Karşıyaka mahallesi nasıl

Forum Sayfası
 

  102 YATAKLI YENİ DEVLET HASTANESİ YAPILIYOR.

[ D | S ]


102 YATAKLI YENİ DEVLET HASTANESİ YAPILIYOR.Tosya'ya yeni 102 yataklı devlet hastanesi yapılıyor.


Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz,AK Parti Tosya İlçe Başkanı Naci Küçükmorkoç,Tosya Devlet Hastanesi Başhekimi Ahmet Karakuş,Tosya Devlet Hastanesi Müdürü Mustafa Uzbilgin, Tosya Devlet Hastanesi Müdür Yardımcıları Erkan Ünal ve Akif Torun'un katıldığı basın toplantısında ,Tosya'ya yapılacak olan 102  yataklı devlet hastanesinin tanıtımını yapıldı.Tosya Devlet Hastanesi idare binasında yapılan basın toplantısında hastane maketi üzerinde, Tosya Devlet Hastanesi Başhekimi Ahmet Karakuş,yapılacak olan 102 yataklı yeni hastane hakkında bilgiler verdi.Basın toplantısında yeni hastane hakkında basın mensuplarına bir açıklama yapan Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz,'Sağlık, insanın en önemli sorunudur. Yaşamak, öğrenmek, iş yapabilmek için sağlıklı olmak gerekir. Sağlığı bozuk olan, hasta olan kişi görevlerini tam olarak yapamaz. Bunun sonucu olarak da, kendine, ailesine, çevresine, topluma yararlı olamaz.Bu bağlamda Tosya'mıza yapılacak olan 102 yataklı 6 katlı modern devlet hastanesi, insanlarımızın sağlıklı kalabilmesi ve sağlıklarına kavuşabilmesi için çok önemlidir. Yeni hastanemiz ilçemize köylerimize hizmet vermesinin yanında bölge insanına ve D-100 uluslar arası karayolunda seyahat eden insanlara da hizmet edecektir'dedi.


Türköz,'102 yataklı Tosya Devlet Hastanesi inşaat İhalesi 21 Nisan 2011 günü yapılacak. Hastane inşaatının 500  takvim günü içerisinde bitirilmesi planlanıyor.İhaleyi takiben hastane inşaatına başlamadan önce Endüstri Teknik ve Meslek Lisesi bünyesinde bulunan 600 m2 lik bir bina acil servis,laboratuar ve röntgen servisleri olarak kullanılacak.Ayrıca okul bahçesinde kurulacak olan prefabrik binada ameliyathane,cerrahi servisler,yoğun bakım ünitesi ve doğum servisleri hizmet verecek.Şu an kullanılmakta olan poliklinikler ve diyaliz servisleri aynı yerde hizmet verecek.Mevcut idari bina boşaltılacak ve dahili servisler olarak kullanılacak. Yeni devlet hastanemizin toplam kapalı alanı 16.737.00 m2,oturum alanı 2800 m2 ve 6 katlı olacak.Otoparkı ise 70'i kapalı  30'u açık olmak üzere toplam 100 araçlık yapılacak.Yeni devlet hastanemizde sağlık hizmetleri kalitesinin daha da artaracağına inanıyorum.'diye konuştu.Kaymakam Türköz,'Tosya'mıza böyle güzel bir eser kazandırılmasında katkıları olan Başta Sağlık Bakanımız Recep Akdağ olmak üzere  hükümetimize ve sağlık bakanlığı yetkililerine,Diyanet işleri eski başkanı Ali Bardakoğlu'na ,Kastamonu Valisi Erdoğan Bektaş'a,AK Parti Tosya İlçe Başkanı Naci  Küçükmorkoç'a,Tosya Devlet Hastanesi Başhekimi Ahmet Karakuş'a,Tosya Devlet Hastanesi Müdürü Mustafa Uzbilgin'e ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum'diye konuştu.
102 yataklı yeni devlet hastanesi tanımın için düzenlenen basın toplantısında bir açıklama yapan AK Parti Tosya İlçe Başkanı Naci Küçükmorkoç,'Tosya'mıza bu güzel eseri kazandırmak için çok mücadele ettik ve sonunda Allah'a şükür başarıya ulaştık.Tosya'mıza yapılacak olan 102 yataklı devlet hastanesi bölgede tek olmasının yanı sıra proje olarak ise Türkiye'de bir ilk olacak.
Sağlık Bakanımız Recep Akdağ, hastanemizin projesi ile yakından bizzat ilgilenerek örnek bir proje olmasını sağladı. Gelişen ve günden güne büyüyen Tosya'mıza yakışan hastanemiz ilçemize hizmet vermenin yanında çevre ilçelerden gelen vatandaşlarımıza da  hizmet verecek'dedi.Küçükmorkoç,' Sağlık Bakanımız Recep Akdağ olmak üzere hükümetimize ve sağlık bakanlığı yetkililerine,Diyanet işleri eski başkanı Ali Bardakoğlu'na ,Kastamonu Valisi Erdoğan Bektaş'a,Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz'e,Tosya Devlet Hastanesi Başhekimi Ahmet Karakuş'a,Tosya Devlet Hastanesi Müdürü Mustafa Uzbilgin'e ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum'diye konuştu.


http://www.tosya.gov.tr
Tarih: 30.03.2011 Saat: 10:17 Gönderen: kadir
 
İlgili Bağlantılar
· Daha fazla saglık
· Haber gönderen kadir


En çok okunan haber: saglık:
Dr. Enver Eroğlu’na Veda Yemeği

 
Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

 
Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

 
İlgili Konular

saglık

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun

www.firmarehberi-tr.com   www.yazarweb.com    www.mutfaktarifim.com