Giriş yada Kayıt Ol

Hit 200 Haber  Son 200 Haber   Ziyaretçi:56 Üye: 0 Toplam:56   Aktif Uye: 692   Son Üye  

Yazıçam Sohbet

Sadece Üye Girişi Yapmış Olanlar Sohbet Edebilir. Lütfen Giriş Yapın ? Üye Olun.
 
Tosya Hakkında
KENT REHBERİ

İLÇEMİZ HAKKINDA
 
Karşıyaka Mahallesi
KARŞIYAKA HAKKINDA
 
Site Menü
 
Kimler Bağlı
Üye Adı
Şifre

Üye Kayıt
 
Toplam Hits
Şu ana kadar
10281198
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 19/Agustos/2006
 
Yılın Haberi
TOSYA SEYAHAT A AİT OTOBÜS KAZA YAPTI

Tüm Haberler
 
VİDEO
Son Eklenen
Rahmetli Hac? Ömer Karaçam
Ankarali Ayse Dinçer
Dogum Günü
Yoluna Yoldas Olam
Yikilasin Dünya
Popüler
Ibrahim Tatlises Neden
Yoluna Yoldas Olam
Müzik
Ali Usta
Ben Hep Seni Düsünürüm
Videolar
You Tube Video Ekle
 
Puanlar
kadir
Forum
Mesaj: 176

GURBETCI
Forum
Mesaj: 57

BURAK
Forum
Mesaj: 51

mustafa
Forum
Mesaj: 41

aliusta
Forum
Mesaj: 40

 
Languages
Site Lisanını Seçin

Turkish
 
Forums populer

 Karşıyaka mahallesi Nasıl Kalkınır
 Karşıyaka mahallesi GENÇLİĞİ DİYORKİ
 Karşıyaka mahallesi yeni muhtarini ariyor
 Karşıyaka mahallesinin Büyük Sorunu Yol Asvaltı
 TANIŞALIM KAYNAŞALIM
 Karşıyaka mahallesi Muhtarlıgı
 sizce Karşıyaka mahallesi nasıl

Forum Sayfası
 

  Başkan Kazım Şahin'den Sert Açııklamalar

[ D | S ]


 Başkan Kazım Şahin'den Sert AçııklamalarTOSYA Belediye Başkanı Kazım Şahin son günlerde köy muhtarları ve imamlar üzerinden yapılan süpekülasyonlara ve Tosya dışında yaşayıp sahte isimlerle Facebook üzerinden yapılan paylaşımlara cevap niteliğinde bir açıklama yaptı.

Doğramacı Otel Restaurantta düzenlenen toplantıya Başkan Kazım Şahin, Başkan Yardımcısı V. Ali Mutlu, Ak Parti İlçe Başkanı Metin Ekşi, Ziraat Odası Başkanı Ahmet Akdiken, mahalle muhtarları derneği başkanı Halim Koçak, köy muhtarları derneği aşkanı İhsan Koçgözlü ile tüm mahalle ve köy muhtarları katıldı.

Başkan Şahin konuşmasına muhtarlar ve imamların arasında bir sıkıntı olmadığını muhtarların imamların bu ülkede en ulvi görevi yürüttüklerini belirterek imamlar ve muhtarlar üzerinden ortalığı karıştırmaya çalışan ve nifak tohumları saçan herkesi kınıyorum diyerek başladı.

“Kaymakam Deniz Pişkin Tosya için bir şanstır”

“Ben 4 5 tane Kaymakamlarımızla tanıştım hepsi de birbirinden değerli devlet adamı, düzgün insanlar ama şunu itiraf ediyorum. Deniz bey farklı bir kişilik, farklı bir devlet adamı, disiplini ve  de hassasiyeti var.  O bakımdan Tosyamız için bu dönemde Deniz Pişkin Kaymakamımızla görev yapmak benim için ve Tosya’mız için bir şanstır diye düşünüyorum. Geleli bir yıl olmadı 54 köyümüzü gezdi, inceledi, hastasını, yaşlısını, şehit ailesini, gazisini. Sorunları yerinde inceledi çözebildikleri var çözemedikleri var yukarıya ulaştırdıklarımız var bazen denim de desteklediğim zamanlar oldu. Bu kapsamda bu köy ziyaretlerini değerlendirdiğimiz bir toplantımız oldu. Yapılan toplantı yaklaşık 3, 3.5 saatlik bir toplantı oldu.

Bu toplantıda; yapılanlar, görülenler karşılıklı olarak tüm birim amirleriyle konuşuldu tartışıldı. Tam bu esnada sıra ilçe müftümüz Eyyup Demir’e gelince bazı arkadaşlarımızın düşüncelerini ifade ettiği bir an yaşandı. Ancak bu sosyal medya, çekilen görüntüler, konuşulanlar o tariff bu tarafa çarptırılarak Tosya’da çok olumsuz bir hava estirildi günlerdir.

Tabi bu bir tarafa doğru çekilince araya senin dernek, benim dernek, senin sendika benim sendika gibi peşpeşe açıklamalar ile sanki böyle sarı arının inine çomak sokarcasına imamlarla özellikle de köy muhtarlarımızın arasında bir nifak tohumu ekilmeye çalışıldı. Halbuki ben oradaydım muhtarlar da biz kardeşlerimiz, abilerimiz kamu görevlisi, imamlar da biz canımız ciğerimiz yani muhtarların imamlara karşı bir garezi ve ya kötü hisleri bu düşünülemez bile. Yani sadece toplantı sırasında konuşulurken bazı sorunlar dile getirildi. Sonrasında da dernekler sendikalar müftü beyin başkanlığında niyetin bu olmadığı imamlar bizim kardeşimiz, en kutsal görevde olan arkadaşlarımız bizim bir sorunumuz yok denildi. Ama sonrasında peşpeşe açıklamalar muhtarları töhmet altında bırakacak, suçlayıcı ifadeler hatta imama söven muhtarın işyeri diye adres ve şantajlar gibi sözler sarf edildi. Arkadaşlar bu dedikodunun, bu tezrivatın kimseye bir faydası yok. Bunu sürdürmenin de bir faydası yok buradaki din çalışanları arkadaşlarımızın amiri var muftü bey ve Kaymakam bey bu toplanılır burada çözülür bunu hergün yeniden önümüze getirmenin arka arkaya basın açıklamaları yapmanın anlamı yok. Kaşıyın bakalım beyler kaşıyın! Bunu yapanlar da Tosya dışında yaşayan kepçeyle karıştırır gibi Tosya’yı karıştırmak isteyenlerdir. Bu fitne çok önemli bir fitne bu Kazım Şahin şöyle böyle bir fitne değil. Bu toptan bizim din çalışanlarıyla aramızdaki huzuru bozacak canımızı sıkacak hassas bir konu. Buna hiç birimiz meydan vermemeliyiz ve bu konuyu da artık uzatmayacağız.” Dedi.

Başkan Kazım Şahin; “Artık sabrımız taşıyor”

Son günlerde sahte Facebok hesaplarıyla çeşitli süpekülasyon yapanlara da seslenen Başkan Kazım Şahin konuşmasında şu sözlere değindi.

“Birileri dışardan sürekli Tosya’yı kazıyo, karıştırıyo. Çamur atıyo, iftira atıyo, hakkını arıyormuş güya. Tosya’dan birileri onlara gaz veriyor. Belediye başkanını istifaya davet ediyor. Siz kimsini başkanı istifaya davet edecek, muhtarların aleyhinde konuşacak. Siz kimsiniz, bu gücü nerden alıyorsunuz. Belediye başkanı 12.500 oy almış vatandaşların oylarıyla bu makama gelmiş bir insan. Gel sen Ankara’dan ahkam kismet gel muhtarlığa bir aza ol bakalım bu nasıl bir iş öyle kolay mı. Bu ülkede bakanlığı var, hukuku var, müfettişi var, sayıştayı var, danıştayı var, iç işleri bakanlığı var. Sen kimsin bu gücü nerden alıyorsun. At çamur, algı operasyonu oluştur. Bakarsın bir yerden izi kalır. Arkadaşlar bu iş böyle kolay değil. Biz bunlarla mı uğraşacağız yoksa işimizi mi yapacağız.

Belediye başkanlığı bizim olmazsa olmazımız değil ama hayatımızı ortaya koymuş hizmet etmeye çalışıyoruz. Öyle itin, köpeğin lafıylan da hadi bakalım diyip algı operasyonuna teslim olacak bir halimiz yok, herkes işine baksın bunun hesabı da sorulacak. Bizler seçilmiş insanlarız hepimizin üstü var, amiri var, genel merkezimiz var only ancak bidden istifamızı isteyebilir.

Siyasetinizi adam gibi yapın

Böyle algı operasyonu yaygın ya canım bir yerden tırnak tuttururuz. Bunlara gerek yok eğer bu şehirde hizmet etmek istiyorsan. Siyaset yaparsın, başkanlığa aday olursun, muhtarlık yaparsın ama adam gibi geleceksin, adam gibi mücadeleni vereceksin. Bu milletin teveccühü olursa şapka çıkarır oraya geçersin.

-Emre ÇİLOĞLU

 

Tarih: 28.11.2017 Saat: 09:11 Gönderen: kadir
 
İlgili Bağlantılar
· WWW.yazicam.com
· Daha fazla SİYASET
· Haber gönderen kadir


En çok okunan haber: SİYASET:
AK Parti`de Şok Gelişme

 
Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

 
Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

 
İlgili Konular

SİYASET

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun

www.firmarehberi-tr.com   www.yazarweb.com    www.mutfaktarifim.com