Kadir

Kadir

 
  Giriş yada Kayıt Ol

Hit 200 Haber  Son 200 Haber   Ziyaretçi:52 Üye: 0 Toplam:52   Aktif Uye: 692   Son Üye  

Yazıçam Sohbet

Sadece Üye Girişi Yapmış Olanlar Sohbet Edebilir. Lütfen Giriş Yapın ? Üye Olun.
 
Tosya Hakkında
KENT REHBERİ

İLÇEMİZ HAKKINDA
 
Karşıyaka Mahallesi
KARŞIYAKA HAKKINDA
 
Site Menü
 
Kimler Bağlı
Üye Adı
Şifre

Üye Kayıt
 
Toplam Hits
Şu ana kadar
10293449
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç: 19/Agustos/2006
 
Yılın Haberi
TOSYA SEYAHAT A AİT OTOBÜS KAZA YAPTI

Tüm Haberler
 
VİDEO
Son Eklenen
Rahmetli Hac? Ömer Karaçam
Ankarali Ayse Dinçer
Dogum Günü
Yoluna Yoldas Olam
Yikilasin Dünya
Popüler
Ibrahim Tatlises Neden
Yoluna Yoldas Olam
Müzik
Ali Usta
Ben Hep Seni Düsünürüm
Videolar
You Tube Video Ekle
 
Puanlar
kadir
Forum
Mesaj: 176

GURBETCI
Forum
Mesaj: 57

BURAK
Forum
Mesaj: 51

mustafa
Forum
Mesaj: 41

aliusta
Forum
Mesaj: 40

 
Languages
Site Lisanını Seçin

Turkish
 
Forums populer

 Karşıyaka mahallesi Nasıl Kalkınır
 Karşıyaka mahallesi GENÇLİĞİ DİYORKİ
 Karşıyaka mahallesi yeni muhtarini ariyor
 Karşıyaka mahallesinin Büyük Sorunu Yol Asvaltı
 TANIŞALIM KAYNAŞALIM
 Karşıyaka mahallesi Muhtarlıgı
 sizce Karşıyaka mahallesi nasıl

Forum Sayfası
 

  Tosya'dan aday çıkarmayı düşünüyoruz

[ D | S ]

 
Tosya'dan aday çıkarmayı düşünüyoruz  CHP İlçe Başkanı Mustafa Söylemez: Tosya'dan milletvekili adayı çıkarmayı düşünüyoruz

Cumhuriyet Halk Partisi Tosya İlçe Başkanı Mustafa Söylemez 07 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan milletvekilliği genel seçimlerinde ilçemizden aday çıkartmayı düşündüklerini düzenlediği basın toplantısında açıkladı.

CHP İlçe Başkanı Mustafa Söylemez konuşmasında;

“Sayın Yönetim Kurulu üyeleri ve partimize gönül vermiş misafirler sayın basın hepinize hoş geldiniz dijyor saygılar sunuyorum

Biliyorsunuz önümüzde seçim var Bu seçim Cumhuriyet Halk Partisi çok önemli.  Tosya için Türkiye’miz için olsun çok önemli. Neden önemli?

Çünkü Türkiye Başkanlık Sistemine gidiyor. Bir daha vatandaşın seçme hakkı kalmıyor. Başkanlık sisteminde başkan ne isterse onu yapar. Halkın istekleri hiç bir zaman yerine getirilmez. Demokrasi diye bir şey kalmaz. Vatandaşın seçme seçilme hakkı yok olur. Onun için herkese görev düşüyor. Sağcısıyla solcusuyla zenginiyle fakiriyle MHP’li Ak Partililerin ve vatanını seven herkesin Cumhuriyet Halk Partisi'nde birleşmesi gerekiyor.

Cumhuriyet Halk Partisini iktidara taşımak zorunlu hale geldi. Başkanlık sistemiyle yönetilen ülkelerden Parlamenter sistemle yönetilen ülkelere göre çok düşüktür. Demokrasi yoktur.  Atatürk'ün kurmuş olduğu Cumhuriyeti korumak Türk Milleti'ne yakışır. Bizlere büyük görevler düşüyor. Onu kim yıkmaya yeltenirse karşısında Cumhuriyet Halk Partilileri bulacaktır.

Dün Pazartesi Tosya'nın Pazarıydı. Her köyün duraklarını tek tek gezdim. Köylü şehre inemez oldu. Duraklarda kimse yok. Herkes bankalara olan borcu nedeniyle şehre inemiyor. Bunlar halkımızı borçlandırdılar. Halkımızın sesini kapattılar. Kimse tepkisini borcundan dolayı ortaya koyamıyor. Tepkisini gösteremiyor. Halkımız her yönden sıkıntı endişe içinde çıkmaza saplanmış görünüyor. Halkımızın yüzü Cumhuriyet Halk Partisiyle gülüyor.

Partili arkadaşlarım parti binasının dar ve küçük olduğunu dile getiriyorlar. Bunu yetkili partililerle görüştük. Maddi durumlar karşılanmadı. Büyük yerin büyük kirası oluyor. Genel Merkez bunun altından kalkamıyor. Bizde büyük yer olsun istiyoruz ama onu bir türlü çözemedik. Bizim ödeneklerimiz sıkıntılı. Diğer partiler gibi değil. Biz CHP’liler nerde olursa olsun hatta bir sandalyenin üstünde bile çalışma azmi olan kişi de çalışma gayreti olan kişi de parti hizmetlerini aksatmadan yapabilir. Sonuçta büyük bir alan tutmakla hizmet yürümez. Binası büyük diye CHP’nin Cumhuriyet Halk Partisinin oylarını artıramayız. Elimizde bulunan imkânlarla seçime birbirimizi yıpratmadan girmek istiyoruz. Birlik beraber olmak istiyoruz. Sorun üretmeden çalışmalarımızı sürdürmek istiyoruz.

Seçimlerde Tosya'dan bir milletvekili adayı çıkarmayı düşünüyoruz. Gönüllü adaylarımız mevcut. Şu anda isim veremeyeceğim. Çalışmalarımız devam ediyor. Halkımıza sormadan halkımıza danışmadan aday çıkartmayacağız. Halkımız isterse Cumhuriyet Halk Partisi'nden aday çımasını istiyorsa halkımıza danışmadan bunu kesinlikle düşünmüyoruz. Halkımız isterse adayımız da mevcut yani. Halkımızla görüşmelerimiz devam ediyor. Hepinize teşekkür ederim” dedi. 

Tarih: 13.02.2015 Saat: 09:13 Gönderen: kadir
 
İlgili Bağlantılar
· WWW.yazicam.com
· Daha fazla SİYASET
· Haber gönderen kadir


En çok okunan haber: SİYASET:
AK Parti`de Şok Gelişme

 
Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

 
Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

 
İlgili Konular

SİYASET

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun

www.firmarehberi-tr.com   www.yazarweb.com    www.mutfaktarifim.com